У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вовківці - Скібневе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вовківці - Скібневе:

Поточний розклад електричок Вовківці - Скібневе включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 24 хв зі станції Вовківці і прибуває на станцію Скібневе о 12 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6351 сполученням Гречани - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Вовківці і Скібневе цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вовківці - Скібневе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вовківці Скібневе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вовківці - Скібневе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6351 Гречани Ларга 12.24
Вовківці
12.34
Скібневе
10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вовківці -Скібневе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вовківці — Скібневе

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Скібневе — Вовківці