У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вовковиськ-місто - Одеса-Головна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вовковиськ-місто - Одеса-Головна:

Розклад поїздів Вовковиськ-місто Одеса-Головна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 33 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 28. Потяги, що курсують за напрямком Вовковиськ-місто Одеса-Головна найчастіше зупиняються на станціях Зельва, Чернігів, Подільськ-Жм., Кодима, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.31 зі станції Вовковиськ-місто, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 12.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вовковиськ-місто Одеса-Головна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вовковиськ-місто - Одеса-Головна складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Вовковиськ-місто - Одеса-Головна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
628Б Гродно Одеса 02.31
Вовковиськ-місто
12.16
Одеса-Головна
1 д 9 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вовковиськ-місто -Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вовковиськ-місто — Одеса-Головна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса-Головна — Вовковиськ-місто