У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вознесенськ - Краматорськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вознесенськ - Краматорськ:

Розклад поїздів Вознесенськ Краматорськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Вознесенськ Краматорськ найчастіше зупиняються на станціях Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, Кропивницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.43 зі станції Вознесенськ, в кінцевий же пункт Краматорськ прибувають вони відповідно о 08.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вознесенськ Краматорськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вознесенськ - Краматорськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Вознесенськ - Краматорськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092ОШ Одеса Костянтинівка 19.43
Вознесенськ
08.36
Краматорськ
12 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вознесенськ -Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вознесенськ — Краматорськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Краматорськ — Вознесенськ