У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Апостолове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Апостолове:

Розклад поїздів Врадіївка Апостолове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Апостолове найчастіше зупиняються на станціях Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, Кропивницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.01 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Апостолове прибувають вони відповідно о 10.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Апостолове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Апостолове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Апостолове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 01.01
Врадіївка
10.30
Апостолове
9 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Апостолове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Апостолове — Врадіївка