У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Дніпробуд-2
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Дніпробуд-2:

Розклад поїздів Врадіївка Дніпробуд-2 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Дніпробуд-2 найчастіше зупиняються на станціях Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, Кропивницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.01 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Дніпробуд-2 прибувають вони відповідно о 13.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Дніпробуд-2 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Дніпробуд-2 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Дніпробуд-2 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 01.01
Врадіївка
13.53
Дніпробуд-2
12 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Дніпробуд-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Дніпробуд-2

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпробуд-2 — Врадіївка