У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Кодима
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Кодима:

Розклад поїздів Врадіївка Кодима на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Кодима найчастіше зупиняються на станціях Любашівка, Балта, Слобідка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.07 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Кодима прибувають вони відповідно о 04.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Кодима є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Кодима складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Кодима можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 01.07
Врадіївка
04.07
Кодима
3 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Кодима можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Кодима

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кодима — Врадіївка