У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Кропивницький:

Розклад поїздів Врадіївка Кропивницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Кропивницький найчастіше зупиняються на станціях Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.01 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Кропивницький прибувають вони відповідно о 04.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Кропивницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Кропивницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Кропивницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 01.01
Врадіївка
04.04
Кропивницький
3 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Кропивницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кропивницький — Врадіївка