У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Первомайськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Первомайськ:

Розклад поїздів Врадіївка Первомайськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Первомайськ найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.06 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Первомайськ-на-Бузі прибувають вони відповідно о 01.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Первомайськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Первомайськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Первомайськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 01.06
Врадіївка
01.41
Первомайськ-на-Бузі
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Первомайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Первомайськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Первомайськ — Врадіївка