У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Плетений Ташлик
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Плетений Ташлик:

Розклад поїздів Врадіївка Плетений Ташлик на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Плетений Ташлик найчастіше зупиняються на станціях Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.01 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Плетений Ташлик прибувають вони відповідно о 03.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Плетений Ташлик є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Плетений Ташлик складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Плетений Ташлик можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 01.01
Врадіївка
03.23
Плетений Ташлик
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Плетений Ташлик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Плетений Ташлик

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Плетений Ташлик — Врадіївка