У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Подільськ-Північний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Врадіївка - Подільськ-Північний:

Поточний розклад електричок Врадіївка - Подільськ-Північний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 13 хв зі станції Врадіївка і прибуває на станцію Подільськ-Північний о 09 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6601 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 2 г 41 хв. Між станціями Врадіївка і Подільськ-Північний цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них 97 Км(16.00), 73 Км(16.40), Пост 41 км(17.30), Обхідна(18.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Врадіївка - Подільськ-Північний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Врадіївка Подільськ-Північний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Врадіївка - Подільськ-Північний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Помічна Подільськ 07.13
Врадіївка
09.51
Подільськ-Північний
2 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 15.52
Врадіївка
18.33
Подільськ-Північний
2 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Врадіївка -Подільськ-Північний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Подільськ-Північний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ-Північний — Врадіївка