У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Жмеринка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Жмеринка-Пас.:

Розклад поїздів Врадіївка Жмеринка-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Жмеринка-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Любашівка, Балта, Слобідка, Кодима, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.07 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 06.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Жмеринка-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Жмеринка-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Жмеринка-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 01.07
Врадіївка
06.19
Жмеринка-Пас.
5 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка-Пас. — Врадіївка