У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав - Бохня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав - Бохня:

Розклад поїздів Вроцлав Бохня на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Бохня найчастіше зупиняються на станціях Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.52 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Бохня прибувають вони відповідно о 21.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Бохня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав - Бохня складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав - Бохня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 16.52
Вроцлав Головний
21.29
Бохня
4 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
052Л Вроцлав Львів 16.52
Вроцлав Головний
21.29
Бохня
4 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав -Бохня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав — Бохня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бохня — Вроцлав