У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав - Краків Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав - Краків Головний:

Розклад поїздів Вроцлав Краків Головний на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Краків Головний найчастіше зупиняються на станціях Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.49 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Краків Головний прибувають вони відповідно о 20.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Краків Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав - Краків Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав - Краків Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 16.49
Вроцлав Головний
20.30
Краків Головний
3 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
052Л Вроцлав Львів 16.49
Вроцлав Головний
20.30
Краків Головний
3 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав -Краків Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав — Краків Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Краків Головний — Вроцлав