У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Вроцлав Київ-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Олава, Седзишов, Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.52 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 17.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Київ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 16.52
Вроцлав Головний
17.21
Київ-Пас.
1 д 29 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Вроцлав