У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав - Олава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав - Олава:

Розклад поїздів Вроцлав Олава на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Олава найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.49 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Олава прибувають вони відповідно о 17.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Олава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав - Олава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав - Олава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 16.49
Вроцлав Головний
17.08
Олава
19 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
052Л Вроцлав Львів 16.49
Вроцлав Головний
17.08
Олава
19 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав -Олава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав — Олава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олава — Вроцлав