У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав - Перемишль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав - Перемишль:

Розклад поїздів Вроцлав Перемишль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Перемишль найчастіше зупиняються на станціях Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.52 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Перемишль-Засане прибувають вони відповідно о 00.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Перемишль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав - Перемишль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав - Перемишль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 16.52
Вроцлав Головний
00.09
Перемишль Головний
7 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
052Л Вроцлав Львів 16.52
Вроцлав Головний
00.09
Перемишль Головний
7 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав -Перемишль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав — Перемишль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль — Вроцлав