У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав Головний - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав Головний - Львів:

Розклад поїздів Вроцлав Головний Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Головний Львів найчастіше зупиняються на станціях Олава, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Дембица, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.52 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 06.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Головний Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав Головний - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав Головний - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 16.52
Вроцлав Головний
06.10
Львів
13 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
052Л Вроцлав Львів 16.52
Вроцлав Головний
06.10
Львів
13 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав Головний -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав Головний — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Вроцлав Головний