У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав Головний - Седзишов
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав Головний - Седзишов:

Розклад поїздів Вроцлав Головний Седзишов на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Головний Седзишов найчастіше зупиняються на станціях Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.49 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Седзишов прибувають вони відповідно о 22.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Головний Седзишов є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав Головний - Седзишов складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав Головний - Седзишов можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 16.49
Вроцлав Головний
22.26
Седзишов
5 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
052Л Вроцлав Львів 16.49
Вроцлав Головний
22.26
Седзишов
5 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав Головний -Седзишов можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав Головний — Седзишов

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Седзишов — Вроцлав Головний