У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вибранівка - Ходорів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вибранівка - Ходорів:

Поточний розклад електричок Вибранівка - Ходорів включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 44 хв зі станції Вибранівка і прибуває на станцію Ходорів о 11 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6068 сполученням Львів - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Вибранівка і Ходорів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Борусів(22.39), Городище(23.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вибранівка - Ходорів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вибранівка Ходорів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вибранівка - Ходорів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6062 Львів Ходорів 10.44
Вибранівка
11.18
Ходорів
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6064* Львів Ходорів 12.45
Вибранівка
13.21
Ходорів
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6066* Львів Ходорів 19.17
Вибранівка
19.53
Ходорів
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6068 Львів Ходорів 22.33
Вибранівка
23.17
Ходорів
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вибранівка -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вибранівка — Ходорів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ходорів — Вибранівка