У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вибранівка - Зубрівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вибранівка - Зубрівська:

Поточний розклад електричок Вибранівка - Зубрівська включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 32 хв зі станції Вибранівка і прибуває на станцію Зубрівська о 16 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6067 сполученням Ходорів - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Вибранівка і Зубрівська цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 40 Км(17.57), Підмонастир(18.17), 22 Км(18.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вибранівка - Зубрівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вибранівка Зубрівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вибранівка - Зубрівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6061* Ходорів Львів 04.53
Вибранівка
06.04
Зубрівська
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6063 Ходорів Львів 06.09
Вибранівка
07.16
Зубрівська
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6065 Ходорів Львів 15.32
Вибранівка
16.38
Зубрівська
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 17.51
Вибранівка
19.10
Зубрівська
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вибранівка -Зубрівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вибранівка — Зубрівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зубрівська — Вибранівка