У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигів - Бондарівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигів - Бондарівський:

Поточний розклад електричок Вигів - Бондарівський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 40 хв зі станції Вигів і прибуває на станцію Бондарівський о 11 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Вигів і Бондарівський цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигів - Бондарівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигів Бондарівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигів - Бондарівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигів -Бондарівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигів — Бондарівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бондарівський — Вигів