У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигів - Древлянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигів - Древлянка:

Поточний розклад електричок Вигів - Древлянка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 28 хв зі станції Вигів і прибуває на станцію Древлянка о 12 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6624 сполученням Яблунець - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Вигів і Древлянка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигів - Древлянка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигів Древлянка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигів - Древлянка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6624 Яблунець Київ 12.28
Вигів
12.59
Древлянка
31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигів -Древлянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигів — Древлянка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Древлянка — Вигів