У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигів - Караваєві Дачі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигів - Караваєві Дачі:

Поточний розклад електричок Вигів - Караваєві Дачі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 28 хв зі станції Вигів і прибуває на станцію Караваєві Дачі о 16 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6624 сполученням Яблунець - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 56 хв. Між станціями Вигів і Караваєві Дачі цей електропоїзд проїжджає 40 зупинок. Серед них Обвідний(12.33), Мелені(13.21), Щебзавод(14.07), Хутір Гай(14.55), Буча(15.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигів - Караваєві Дачі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигів Караваєві Дачі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигів - Караваєві Дачі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6624 Яблунець Київ 12.28
Вигів
16.24
Караваєві Дачі
3 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигів -Караваєві Дачі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .