У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигів - Київ-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигів - Київ-Волинський:

Поточний розклад електричок Вигів - Київ-Волинський включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 28 хв зі станції Вигів і прибуває на станцію Київ-Волинський о 16 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6624 сполученням Яблунець - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 49 хв. Між станціями Вигів і Київ-Волинський цей електропоїзд проїжджає 39 зупинок. Серед них Обвідний(12.33), Мелені(13.21), Щебзавод(14.07), Хутір Гай(14.55), Буча(15.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигів - Київ-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигів Київ-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигів - Київ-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6624 Яблунець Київ 12.28
Вигів
16.17
Київ-Волинський
3 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигів -Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .