У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигів - Орепи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигів - Орепи:

Поточний розклад електричок Вигів - Орепи включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 56 хв зі станції Вигів і прибуває на станцію Орепи о 23 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6501Н сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 56 хв. Між станціями Вигів і Орепи цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Видень(09.59), Баскаки(10.33), Вершниця(11.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигів - Орепи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигів Орепи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигів - Орепи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501Н Коростень Шепетівка 09.56
Вигів
12.52
Орепи
2 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 20.56
Вигів
23.07
Орепи
2 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигів -Орепи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигів — Орепи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Орепи — Вигів