У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигів - Рихальська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигів - Рихальська:

Поточний розклад електричок Вигів - Рихальська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 56 хв зі станції Вигів і прибуває на станцію Рихальська о 11 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Вигів і Рихальська цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Видень(20.59), Ушиця(21.36), Уборть(22.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигів - Рихальська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигів Рихальська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигів - Рихальська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501* Коростень Шепетівка 09.56
Вигів
11.02
Рихальська
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Новоград-Волинський 20.56
Вигів
22.20
Рихальська
1 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 20.56
Вигів
22.20
Рихальська
1 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигів -Рихальська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигів — Рихальська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рихальська — Вигів