У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигнанка - Чортків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигнанка - Чортків:

Поточний розклад електричок Вигнанка - Чортків включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 23 хв зі станції Вигнанка і прибуває на станцію Чортків о 10 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6285 сполученням Гусятин - Чортків, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Вигнанка і Чортків цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигнанка - Чортків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигнанка Чортків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигнанка - Чортків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6271 Тернопіль Заліщики 10.23
Вигнанка
10.37
Чортків
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6285 Гусятин Чортків 15.47
Вигнанка
16.04
Чортків
17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6277* Тернопіль Заліщики 21.12
Вигнанка
21.27
Чортків
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигнанка -Чортків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигнанка — Чортків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чортків — Вигнанка