У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигнанка - Деренівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигнанка - Деренівка:

Поточний розклад електричок Вигнанка - Деренівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 20 хв зі станції Вигнанка і прибуває на станцію Деренівка о 05 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Чортків - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Вигнанка і Деренівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Гадинківці(17.03), Хоростків(17.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигнанка - Деренівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигнанка Деренівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигнанка - Деренівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигнанка -Деренівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигнанка — Деренівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Деренівка — Вигнанка