У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигнанка - Говилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигнанка - Говилів:

Поточний розклад електричок Вигнанка - Говилів включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 02 хв зі станції Вигнанка і прибуває на станцію Говилів о 15 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Чортків - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Вигнанка і Говилів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Гадинківці(17.03), Хоростків(17.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигнанка - Говилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигнанка Говилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигнанка - Говилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигнанка -Говилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигнанка — Говилів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Говилів — Вигнанка