У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигнанка - Котівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигнанка - Котівка:

Поточний розклад електричок Вигнанка - Котівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 02 хв зі станції Вигнанка і прибуває на станцію Котівка о 15 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Чортків - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Вигнанка і Котівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигнанка - Котівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигнанка Котівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигнанка - Котівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигнанка -Котівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигнанка — Котівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Котівка — Вигнанка