У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигнанка - Тересин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигнанка - Тересин:

Поточний розклад електричок Вигнанка - Тересин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 34 хв зі станції Вигнанка і прибуває на станцію Тересин о 00 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6273 сполученням Тернопіль-Пас. - Іване-Пусте, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Вигнанка і Тересин цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Пастуше(11.34), Жилинці(12.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигнанка - Тересин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигнанка Тересин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигнанка - Тересин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6273* Тернопіль Іване-Пусте 11.25
Вигнанка
12.41
Тересин
1 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6279* Тернопіль Іване-Пусте 23.34
Вигнанка
00.44
Тересин
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигнанка -Тересин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигнанка — Тересин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тересин — Вигнанка