У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигнанка - Заліщики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигнанка - Заліщики:

Поточний розклад електричок Вигнанка - Заліщики включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 23 хв зі станції Вигнанка і прибуває на станцію Заліщики о 12 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6277 сполученням Тернопіль-Пас. - Заліщики, в цьому випадку поїздка займе 2 г 29 хв. Між станціями Вигнанка і Заліщики цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Чортків(21.27), Мухавка(22.30), Торське(23.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигнанка - Заліщики, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигнанка Заліщики ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигнанка - Заліщики можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6271 Тернопіль Заліщики 10.23
Вигнанка
12.29
Заліщики
2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6277* Тернопіль Заліщики 21.12
Вигнанка
23.41
Заліщики
2 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигнанка -Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигнанка — Заліщики

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заліщики — Вигнанка