У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яготин - Київ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Яготин - Київ:

Розклад поїздів і електричок Яготин - Київ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 10. Перший поїзд відправляється зі станції Яготин вночі о 03 г 24 хв і прибуває на кінцеву станцію о 04 г 38 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Яготин о 21 г 06 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Яготин до пункту прибуття Київ становить 2 г 19 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 14 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 51 хв.
Деякі поїзди від станції Яготин до станції Київ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Яготин - Київ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Ранковий, Жовтневий, Кучакове, Ім. Георгія Кірпи, Лівий Берег.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Яготин - Київ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Яготин - Київ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Яготин -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Яготин — Київ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Яготин

За маршрутом Яготин - Київ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Яготин - Київ Показати тільки електрички сполученням Яготин - Київ