У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ялинка - Бровари
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ялинка - Бровари:

Поточний розклад електричок Ялинка - Бровари включає 15 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 20 хв зі станції Ялинка і прибуває на станцію Бровари о 22 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6928 сполученням Київ-Пас. - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Ялинка і Бровари цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ялинка - Бровари, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ялинка Бровари ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ялинка - Бровари можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ялинка -Бровари можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ялинка — Бровари

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бровари — Ялинка