У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Юсківці(Полт.) - Блотница
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Юсківці(Полт.) - Блотница:

Поточний розклад електричок Юсківці(Полт.) - Блотница включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 38 хв зі станції Юсківці(Полт.) і прибуває на станцію Блотница о 16 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545-6933 сполученням Ромодан - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 2 хв. Між станціями Юсківці(Полт.) і Блотница цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них 111 Км(18.46), 81 Км(19.34), Рогинці(22.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Юсківці(Полт.) - Блотница, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Юсківці(Полт.) Блотница ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Юсківці(Полт.) - Блотница можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6543-6931 Ромодан Бахмач 13.38
Юсківці(Полт.)
16.36
Блотница
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6933 Ромодан Бахмач 18.40
Юсківці(Полт.)
22.42
Блотница
4 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Юсківці(Полт.) -Блотница можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Юсківці(Полт.) — Блотница

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Блотница — Юсківці(Полт.)