У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Юсківці(Полт.) - Веселий Поділ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Юсківці(Полт.) - Веселий Поділ:

Розклад поїздів Юсківці(Полт.) Веселий Поділ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Юсківці(Полт.) Веселий Поділ найчастіше зупиняються на станціях Сула, Лохвиця, Бодаква, 146 Км, Сенча, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.07 зі станції Юсківці(Полт.), в кінцевий же пункт Веселий Поділ прибувають вони відповідно о 16.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Юсківці(Полт.) Веселий Поділ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Юсківці(Полт.) - Веселий Поділ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Юсківці(Полт.) - Веселий Поділ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
670К Бахмач Кременчук 13.07
Юсківці(Полт.)
16.15
Веселий Поділ
3 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Юсківці(Полт.) -Веселий Поділ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Юсківці(Полт.) — Веселий Поділ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Веселий Поділ — Юсківці(Полт.)