У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотці - Полоничі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотці - Полоничі:

Поточний розклад електричок Заболотці - Полоничі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 48 хв зі станції Заболотці і прибуває на станцію Полоничі о 16 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6095 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Заболотці і Полоничі цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Кути(15.55), Куткор(16.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотці - Полоничі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотці Полоничі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотці - Полоничі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 05.48
Заболотці
06.50
Полоничі
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Здолбунів Львів 15.48
Заболотці
16.50
Полоничі
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотці -Полоничі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотці — Полоничі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полоничі — Заболотці