У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зачатівська - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зачатівська - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Зачатівська Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Зачатівська Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Розівка, Комиш-Зоря, Великий Токмак, Молочанськ, Федорівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.14 зі станції Зачатівська, в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 09.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зачатівська Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зачатівська - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Зачатівська - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
084Л Маріуполь Київ 21.14
Зачатівська
09.28
Ім. Тараса Шевченка
12 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зачатівська -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зачатівська — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Зачатівська