Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зачепилівка - Дніпро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зачепилівка - Дніпро:

Поточний розклад електричок Зачепилівка - Дніпро включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 51 хв зі станції Зачепилівка і прибуває на станцію Дніпро о 19 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6171 сполученням Красноград - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 55 хв. Між станціями Зачепилівка і Дніпро цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них 108 Км(03.41), 134 Км(04.30), 160 Км(05.23), Кулебівка(06.23), 195 Км(06.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зачепилівка - Дніпро, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зачепилівка Дніпро ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зачепилівка - Дніпро можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6171* Красноград Дніпро 03.31
Зачепилівка
07.26
Дніпро-Головний
3 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
6173 Красноград Дніпро 15.51
Зачепилівка
19.35
Дніпро-Головний
3 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зачепилівка -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зачепилівка — Дніпро

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дніпро — Зачепилівка