У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залісся - Соломірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залісся - Соломірка:

Поточний розклад електричок Залісся - Соломірка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 27 хв зі станції Залісся і прибуває на станцію Соломірка о 16 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 807К сполученням Хмельницький - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Залісся і Соломірка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залісся - Соломірка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залісся Соломірка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залісся - Соломірка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
805К Хмельницький Вінниця 05.51
Залісся
06.29
Соломірка
38 хв Курсує щоденно - переглянути
807К Хмельницький Вінниця 15.27
Залісся
16.05
Соломірка
38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залісся -Соломірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залісся — Соломірка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Соломірка — Залісся