У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залісся - Старокостянтинів-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залісся - Старокостянтинів-2:

Поточний розклад електричок Залісся - Старокостянтинів-2 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 35 хв зі станції Залісся і прибуває на станцію Старокостянтинів-2 о 11 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 808О сполученням Вінниця - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Залісся і Старокостянтинів-2 цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залісся - Старокостянтинів-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залісся Старокостянтинів-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залісся - Старокостянтинів-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
806К Вінниця Хмельницький 10.35
Залісся
11.13
Старокостянтинів-2
38 хв Курсує щоденно - переглянути
808О Вінниця Хмельницький 19.36
Залісся
20.15
Старокостянтинів-2
39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залісся -Старокостянтинів-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залісся — Старокостянтинів-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старокостянтинів-2 — Залісся