Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Харків
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Запоріжжя - Харків:

Розклад поїздів і електричок Запоріжжя - Харків на даний момент включає поїздів далекого прямування - 8, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Запоріжжя вночі о 01 г 17 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 48 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Запоріжжя о 20 г 36 хв і прибуває вранці в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Запоріжжя до пункту прибуття Харків становить 5 г 21 хв: найшвидший поїзд їде 4 г 23 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 7 г 39 хв.
Деякі поїзди від станції Запоріжжя до станції Харків курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Запоріжжя - Харків проїжджають через такі станції і населені пункти як: Синельникове-1.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Запоріжжя - Харків, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Харків можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Запоріжжя -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Харків

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Запоріжжя

За маршрутом Запоріжжя - Харків курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Запоріжжя - Харків Показати тільки електрички сполученням Запоріжжя - Харків