Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Харків:

Розклад поїздів Запоріжжя Харків на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Харків найчастіше зупиняються на станціях Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Лихачове, Краснопавлівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.17 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 05.48 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Запоріжжя Харків говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Запоріжжя - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Запоріжжя