У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Маріуполь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Маріуполь:

Розклад поїздів Запоріжжя Маріуполь на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Маріуполь найчастіше зупиняються на станціях Комиш-Зоря, Волноваха, Великий Токмак, Молочанськ, Розівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.35, 03.42, 05.01 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Маріуполь прибувають вони відповідно о 09.47, 11.03, 11.40 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Запоріжжя Маріуполь свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Маріуполь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Маріуполь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Маріуполь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Маріуполь — Запоріжжя