У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засілля - Миколаїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засілля - Миколаїв:

Поточний розклад електричок Засілля - Миколаїв включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 46 хв зі станції Засілля і прибуває на станцію Миколаїв о 07 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6321 сполученням Каховка - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Засілля і Миколаїв цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засілля - Миколаїв, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засілля Миколаїв ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засілля - Миколаїв можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Каховка Миколаїв 05.46
Засілля
07.18
Миколаїв Вантажний
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засілля -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засілля — Миколаїв

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаїв — Засілля