У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зав'ялівка - Шмакове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зав'ялівка - Шмакове:

Поточний розклад електричок Зав'ялівка - Шмакове включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 13 хв зі станції Зав'ялівка і прибуває на станцію Шмакове о 06 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6509 сполученням П'ятихатки-Пас. - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Зав'ялівка і Шмакове цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Кам'яне Поле(18.01), Рокувата(18.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зав'ялівка - Шмакове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зав'ялівка Шмакове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зав'ялівка - Шмакове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 05.13
Зав'ялівка
06.14
Шмакове
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6505 П'ятихатки Кривий Ріг 11.45
Зав'ялівка
12.51
Шмакове
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6509 П'ятихатки Тимкове 17.48
Зав'ялівка
18.58
Шмакове
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зав'ялівка -Шмакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зав'ялівка — Шмакове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шмакове — Зав'ялівка