У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завишень - Червоноград
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завишень - Червоноград:

Поточний розклад електричок Завишень - Червоноград включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 30 хв зі станції Завишень і прибуває на станцію Червоноград о 13 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6055 сполученням Сокаль - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Завишень і Червоноград цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завишень - Червоноград, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завишень Червоноград ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завишень - Червоноград можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6053* Сокаль Львів 06.07
Завишень
06.13
Червоноград
6 хв Курсує щоденно - переглянути
961 Сокаль Рава Руська 13.30
Завишень
13.35
Червоноград
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6055 Сокаль Львів 16.38
Завишень
16.44
Червоноград
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завишень -Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завишень — Червоноград

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Червоноград — Завишень