У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Полтава:

Розклад поїздів Здолбунів Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Полтава найчастіше зупиняються на станціях Острог, Городище, Ліщинівка, Кобеляки, Козельщина, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.33 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Полтава-Південна прибувають вони відповідно о 09.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128Л Ковель Харків 18.33
Здолбунів-Пас.
09.10
Полтава-Південна
14 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Здолбунів