У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Полтава:

Розклад поїздів Здолбунів Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Полтава найчастіше зупиняються на станціях Острог, Ім. Тараса Шевченка, Ліщинівка, Кобеляки, Козельщина, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.33 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Полтава-Південна прибувають вони відповідно о 09.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128Л Ковель Харків 18.33
Здолбунів-Пас.
09.24
Полтава-Південна
14 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Здолбунів