У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Галич
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Галич:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Галич на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Галич найчастіше зупиняються на станціях Дубно, Радивилів, Броди, Підзамче, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.51 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Галич прибувають вони відповідно о 13.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Галич є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Галич складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Галич можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 07.51
Здолбунів-Пас.
13.03
Галич
5 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Галич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Галич

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Галич — Здолбунів-Пас.