Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жданова - Рудниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Жданова - Рудниця:

Поточний розклад електричок Жданова - Рудниця включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 18 хв зі станції Жданова і прибуває на станцію Рудниця о 14 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6273 сполученням Гайворон - Рудниця, в цьому випадку поїздка займе 3 г 39 хв. Між станціями Жданова і Рудниця цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Піонер(17.45), Кириївка(18.22), Яланець-2(19.23), Дохно(20.04), Нефар(21.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Жданова - Рудниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Жданова Рудниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Жданова - Рудниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6271 Гайворон Рудниця 11.18
Жданова
14.48
Рудниця
3 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 17.40
Жданова
21.19
Рудниця
3 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Жданова -Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жданова — Рудниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рудниця — Жданова